Yoni vejce - Jaspis - Matka kamenů

Schovejte se před duševními i fyzickými riziky v ochranné auře Jaspisu. Vyberte si ze zemitých barevných tónů ten vašemu srdci nejbližší a poznejte jeho účinky na vlastní tělo i duši.

  • Chcete silnou podporu ve vytrvalosti a odhodlání?
  • Potřebujete posílit partnerské či mezilidské vztahy a celou harmonii přenést i do domácnosti?

Položka byla vyprodána…
290 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Možnosti doručení
Yoni vejce - Jaspis - Matka kamenů
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Jaspisu obecně:

Červený (červenohnědý) jaspis: Spojte se s matkou všech kamenů a pociťte na vlastní duši vše chápající trpělivou lásku Země. Jděte vstříc cílům v posílené vytrvalosti a odhodlání. Hutná a prostá vibrace červeného jaspisu učí skromnosti, nezištnosti a soucitu se vším a všemi. Podpořte v sobě víru v dobrý svět.

Červený jaspis (nejlépe v kombinaci s křišťálem a magnezitem) pro jeho účinky pokládáme na centra srdce (pro krevní oběh), pupku (pro játra, žaludek, žlučník, slinivku, slezinu…), vitality (pro ledviny, močový měchýř) a základu (pro sexuální touhu, potenci, plodnost, menstruační bolesti).

 

Zelený jaspis: Omamná temně zelená, která se vkrade i do snů a vybalancuje je do naprosté rovnováhy. Spojuje nás s přírodou a ukazuje nám její velikost a důležitost v pozemském životě. Přikládáme na centra srdce či hrdla.

 

Žlutý jaspis: Vneste do rodinného života a mezilidských vztahů porozumění, snášenlivost a trpělivost. Stejně jako harmonizuje vztahy, tak blahodárně působí na zažívání, střevní potíže a posiluje imunitní systém.

 

Pestrý a brekciový jaspis: Tvořte v nekonečné fantazii a kreativitě, ale přesto s nohama pevně na zemi. Přeměňte své ideály v realitu.

 

Obrazový/krajinný jaspis: Podpoří v kreativitě a souznění s přírodními zákonitostmi. Přináší do snění šťastné sny, po kterých si ráno přijdeme doslova jako znovuzrození.

 

Pop jaspis (žlutohnědý až oranžový): Vraťte se zpět do života z duševní letargie v plné síle a najděte jeho pravý smysl.

 

Mookait (cihlově červené až tmavohnědá se žlutými a mléčně bílými pruhy): Pohledem na Mookait se v myšlenkách ocitneme v provoněné kavárně, kde před námi stojí káva se šlehačkou. Přesně tak na nás může působit jeho vzhled. Mookait je kamenem vnitřního klidu a rovnováhy. Mookaitová voda pomáhá léčit ekzémy, vředy a abscesy.

 

 Vliv na tělo:

  • zmírňuje porodní bolesti
  • podporuje trávení a oběhový systém
  • prodlužuje sexuální rozkoš
  • podporuje funkci pohlavních orgánů
  • detoxikuje

 

Vliv na duši:

  • uklidňuje ve stresu
  • pohlcuje negativní energii
  • zahání tíseň

 

Vejce je symbolem nového zrození a obměny. Díky oblému tvaru má velmi harmonické a příjemné záření. Úzký konec vejce můžete používat k reflexologii či jako pomůcku při akupunktuře. Pro navození klidu a zbavení stresu doporučujeme svírat vejce v dlaních.


Yoni: Při použití jako vejce yoni postupně detoxikuje ženské orgány na energetické úrovni a posiluje svalstvo pánevního dna. Posilování s yoni vajíčkem může podpořit zdraví pánevního dna, trávicího traktu, sexuální zdraví a celkovou pohodu v těle ženy.

 

Umístění kamene:

Pro ochranu, štěstí a klid obývacích prostor umístěte poblíž vchodu. Do kanceláře nebo na pracovní stůl, když potřebujete rozhodnost, důslednost, nastavení hranic, organizační schopnosti nebo vyrovnané hospodaření s vlastní energií.

Do ložnice pro povzbuzení sexuální touhy, vášně a posílení partnerských vztahů.

Jaspisová voda popíjená na lačno po malých doušcích zbavuje organismus jedovatých zplodin a odpadních látek. Menší kousky noste vždy při sobě jako amulet.

 

Očista kamene: 

Kameny čistěte tak, jak uznáte za vhodné. Pod proudem vlažné vody, silou myšlenky nebo při svitu noční oblohy, v misce s vodou, položené na křišťálu.

Dobíjení kamene:

Na přímém slunci nebo při úplňku za svitu měsíce.

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

Ilustrační foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne velmi podobný kámen, který vidíte na fotce výše. Může se mírně lišit zakřivením či zbarvením. Kámen pro vás vybíráme s láskou a péčí, aby k vám přišel přesně takový, který nejvíc potřebujete.


 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
Kořenová čakra Sakrální čakra Pupeční čakra Srdeční čakra    Centrum nohou Centrum rukou
Znamení zvěrokruhu
     Znamení panna     Znamení vodnář Znamení ryby

Doplňkové parametry

Kategorie: Tromlované a leštěné kameny
Čakra: Temeno / korunní, Kořenová, Krční, Sakrální, Pupeční, Srdeční, Třetího oka, Vedlejší centrum rukou, Vedlejší centrum nohou
Znamení zvěrokruhu: Panna, Ryby, Vodnář
Stupeň tvrdosti: 6 - 7
Užití: Štěstí, Ochrana, Léčení, Energie, Zdraví, Krása
Rozměr: 4,5 x 3,4 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: