Čarokamení je na dovolené, vaše objednávky s novým elánem zpracujeme 29.7.2024. Děkujeme za pochopení. Krásné letní dny 🌞

Křišťál krystal - andělská aura - Král kamenů

Zharmonizujte své tělo i prostor kolem sebe s čirým pokladem v podobě okouzlujícího křišťálu. Přivítejte doma krále mezi minerály s ohromující čistou silou.

  • Chcete mít křišťálově čisté myšlenky a odvrátit veškerou negativní energii?
  • Potřebujete univerzální, ale silný kámen, který zvládne vyřešit cokoliv?

Položka byla vyprodána…
220 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Můžeme doručit do:
20.8.2024
Možnosti doručení
Křišťál krystal - andělská aura - Král kamenů
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Křišťálu obecně:

Křišťál je nejuniverzálnější a nejsilnější kamenný zářič na světě. Má jedinečnou schopnost násobit účinky ostatních minerálů. Jeho moc odebrat negativní energii a nabít nás pozitivní je úctyhodná. Čirá a jasná zář křišťálu má moc spojovat s původním pramenem energie, která sídlí v naší duši a zcela nás prozařuje svou tvůrčí silou.

Pomocí křišťálu můžete energii posílit, koncentrovat, ukládat, přenášet nebo přeměňovat.

 

 Vliv na tělo:

  • vhodný na veškeré zdravotní problémy (odstraňuje především příčiny)
  • posiluje imunitu
  • tiší bolesti hlavy
  • zvyšuje laktaci

 

Vliv na duši:

  • vhodný na veškeré problémy duše
  • uvádí do rovnováhy
  • povzbuzuje psychiku

 

 Andělská aura (křišťál) a (křišťál a ametyst) - má extrémně silné vibrace směřované především k očistě, posílení a uklidnění aury. Zvyšuje trpělivost a ovlivňuje myšlenky, které směřuje ke klidu. Křišťál s andělskou aurou je výborný při meditacích a harmonizaci osobních energií. Krásná dekorace do místnosti, kde zároveň čistí energie v okolním prostředí. Andělská aura v křišťálu vzniká pokovením části krystalu, což mu propůjčuje krásné duhové odlesky. Jen pozor na pot či mytí vodou - vrstva by se mohla smýt. Doporučuji tedy kámen dát např. do plátěného sáčku a nečistit pomocí vody.

Krystaly jsou nejčastěji ukončené jednou hlavní špicí tvořenou šesti ploškami (fazetami) - tzv. jednostranně ukončené krystaly. Výjimečně se vyskytují i takové, které mají špice na obou koncích a jedná se tedy o tzv. oboustranně ukončené krystaly.

Jednostranně zakončené krystaly rostly na tvrdém horninovém podkladu, který sloužil jako jejich základna. Oboustranné krystaly se utvářely v měkkém terénu, kde jejich vývoj nebyl ničím omezován, a tak se u nich mohly špice vyvinout na obou koncích krystalu. 

Umístění kamene:

Křišťál je vhodný na jakékoliv místo, které chcete začít aktivovat nebo posílit. Noste jej při sobě jako amulet a při potížích přikládáme na postižená místa.  

Očista kamene: 

Kameny čistěte tak, jak uznáte za vhodné. Pod proudem vlažné vody, silou myšlenky nebo při svitu noční oblohy, v misce s vodou s ostatními minerály.

Dobíjení kamene:

Zcela vybít křišťál můžeme položením na hematit.

Na přímém slunci nebo při úplňku za svitu měsíce. Křišťál raději nabíjejte na nehořlavé podložce a dbejte i na nehořlavost okolí, aby nedošlo vlivem lomení světla k zapálení.

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

Reálné foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne ten samý kámen, který vidíte na fotce výše. Upozorňujeme, že reálná barva kamene u vás doma se může mírně lišit od fotky v závislosti na nastavení vašeho monitoru či displeje.
 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
     Čakra třetího oka Koruní čakra  
Znamení zvěrokruhu
    Znamení lev     Znamení kozoroh Znamení vodnář 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a suroviny
Hmotnost: 0.053 kg
Čakra: Temeno / korunní, Třetího oka
Znamení zvěrokruhu: Temeno / korunní, Třetího oka
Místo nálezu: Temeno / korunní, Třetího oka
Barva: Čirá, občas mléčně zakalená, Duhová
Stupeň tvrdosti: 7
Užití: Ochrana, Síla, Léčení, Meditace, Harmonie
Rozměr: 5,6 x 2 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: