O Čarokamení

Aktivní spolupráci s krystaly se věnuji již poměrně dlouhou dobu, nicméně v únoru roku 2021 mi přišla jasná vize - impuls od mého „Vyššího já“ o tom, že se již krystalům nemám věnovat doma, jen pro svou vlastní potřebu, nýbrž je jedním z mých poslání začít se „dělit se světem“. Informovat o jejich síle a poselství, které přinášejí. Velké množství krystalů je připraveno pomáhat lidem, kteří vnímají jejich energie, otevřou se jejich vědomí a rádi vstoupí do jejich prostoru nekonečných možností. Jsem vděčná za tento dar, za možnost vnímání a napojení se na sílu krystalů a možnost komunikace s nimi. Jsou to bytosti, které čekají na to, až budeme připraveni a s velkou láskou a ochotou nám pomáhají v našem duchovním rozvoji. S krystaly pracuji hlavně intuitivně, přestože v nabídce u minerálů uvádím jejich obecné hlavní působení dle jejich vibrací. Stejně tak, jako my lidé, i mnohé minerální bytosti se liší, jde o jemné nuance, na základě kterých si i často intuitivně vybereme (případně je u nás vybrán s plnou pozorností a naladěním) ten správný konkrétní „kousek“ pro nás. Není to náhoda, vše je tak, jak má být :-) 

 

Kuželová pyramida RA  

Všechny minerály od nás jsou s láskou přijaté, opečovávané a nově jsou  harmonizované v kuželové pyramidě jménem RA, která je ohromnou pomocnicí s úžasnými energiemi - silnými a zároveň jemně působícími. Je postavená v energiích blíženeckého úplňku a zároveň zimního Slunovratu. S láskou přivítaná, zasvěcená Slunci, milovaná. Odeslané jsou též s velkou úctou a vědomě, s přítomnou pozorností. Jsem vždy velmi poctěna a hluboce potěšena, že krystal putuje na správné místo - za „svým člověkem“ a těším se ze společné spolupráce obou.

 

Tedy v únoru r. 2021 jsem založila na Facebooku stránku Čarokamení z podhradí, kde bylo možné vybírat z bytostí, které ladí s vaším nastavením. Jelikož jde vývoj dál, přišel další impuls a to založit tento e-shop, kde bude více možností na výběr, bude možné si vybrat kdykoli a nevázat se na určitý čas, kdy přijde nová nabídka. Facebookové stránky nadále fungují a jsou hlavně informativního charakteru a postupně přidávám další platformy, na kterých bude možné blíže interagovat s každým z vás, soutěžit atp. :-) Jsem vděčná i za vaše zpětné vazby a komunikaci, za to, že se na mě s důvěrou obracíte o radu, nacítění vhodného krystalu pro vás a dělíte se se mnou i o fotografie Vašich krystalů.

JSME "EKO"

Jelikož chováme lásku k přírodě a záleží nám na Matce Zemi, kamenné bytosti vám posíláme v krabicích, které už mají jednu cestu za sebou :-) Pokud je využijete znovu, budeme moc rádi. K zabalení používáme papír namísto plastů. Pokud by vám nějakým nedopatřením přišel balíček s plastovou výplní, bude to tím, že náhle papír došel a opět jsme využili obal, který již posloužil jinde :-) Faktury Vám posíláme elektronicky, kdykoli k vytisknutí.

S láskou a úctou 

Vaše Lenka

Lena Ramiré