Čarokamení je na dovolené, vaše objednávky s novým elánem zpracujeme 29.7.2024. Děkujeme za pochopení. Krásné letní dny 🌞

Kudy za námi do Ředhoště?

Milí, v chatičce v Ředhošti se na vás budeme těšit od 26.2.2023, tudíž i výdeje objednávek z e-shopu tamtéž budou možné od tohoto data. 

V této chatičce nás najdete každou neděli od 7:00 do 12:30 hod. (vyjma zimního období, kdy je tržnice uzavřená - informace o uzavření zveřejníme na e-shopu i na FB stránkách Čarokamení z podhradí).

Chatka se nachází u “modré haly”, je to mimo hlavní trasu. Takže i když jí na první pohled přes velké dodávky neuvidíte, naše malá oáza ředhošťské tržnice je právě tam - ve druhé uličce shora. Zafouká-li vítr, napoví vám cinkání achátových zvonkoher…


Rádi byste ochutnali krystalovou vodu? Zastavte se, dokud nám nezačne mrznout ve sklenici, můžete jí zdarma ochutnat a v případě potřeby si sady na její přípravu u nás opatřit.


Milé dámy, vaše drahé polovičky, babičky, potomci… se u nás mohou v klidu posadit, děti (nebo hraví dospělí) si vybarví tematické omalovánky a vy budete mít víc času navnímat si celý prostor a vybrat ten svůj jedinečný kousek.


Můžete si též domluvit osobní převzetí vaší objednávky právě zde.

Těšíme se na vás ❤.