Anděl fluorit 4 cm - V souladu

Vymeťte ze svého života jednou pro vždy vše negativní a vyberte si z nádherných odstínů Fluoritu. Pohlédněte pravdě do očí a chraňte se před nátlakem a manipulací ostatních.

  • Potřebujete pročistit a detoxikovat prostor kolem sebe ?
  • Chcete koncentrovat mysl a plně se soustředit na svou intuici?

195 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Anděl fluorit 4 cm - V souladu
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Fluoritu obecně:

Fluorit má širokou škálu barev a jejich odstínů od čiré přes zelenou, modrou, červenou až po hnědou či fialovou. Právě fialový je jeden z nejznámějších, ať už v jemně levandulovém nebo temně fialovém odstínu. Fialová je barvou temenní čakry, která pomáhá soustředění při meditaci.

Krystalová forma fluoritu ve tvaru osmistěnu má stejný tvar jako energetické pole našeho těla. Zjemňuje oscilaci mozkových buněk a otvírá dveře pro kontakt s vyšší rovinou skutečnosti.

 Vliv na tělo:

  • napomáhá při chřipce a infekcích
  • působí příznivě na nachlazení a potíže s dýchacími cestami
  • pomáhá při problémech s kůží
  • vhodný i pro zuby, klouby, kosti i pokožku

 

Vliv na duši:

  • pomáhá při duchovním vývoji
  • pomáhá nalézt ztracenou rovnováhu
  • ve stáří uchovává jasný rozum
  • zjasňuje smyslové vjemy

 

Andílek z fluoritu nad vámi bude držet ochrannou ruku. Jedinečný broušený anděl z minerálů je nádherný kousek, který umocní účinky samotného minerálu. Už je jen na vás, zda jej budete, s ohledem na velikost, nosit všude s sebou nebo si najde místo doma.

 

Umístění kamene:

V ložnici umístěte Fluorit pro klidný a nerušený spánek či povzbuzení sexuálního libida. Můžete umístit všude tam, kde potřebujete harmonizovat prostředí. Vhodný je také kamkoliv, kde potřebujete čistit elektrosmog, umístěte tedy v blízkosti televize, počítače, apod.

V kanceláři, na pracovním stole či řečnickém pultu zase oceníte jeho schopnost zrychlovat myšlení a schopnost se prosadit. Menší kousky noste vždy při sobě jako amulet.

Užívání vody nabité fluoritem čistí celý organismus.

 

Očista kamene: 

Kameny čistěte tak, jak uznáte za vhodné. Pod proudem vlažné vody, silou myšlenky nebo při svitu noční oblohy, v misce s vodou, položené na křišťálu.

Dobíjení kamene:

Na nepřímém slunci nebo při úplňku za svitu měsíce.

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

Ilustrační foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne velmi podobný kámen, který vidíte na fotce výše. Může se mírně lišit zakřivením či zbarvením. Kámen pro vás vybíráme s láskou a péčí, aby k vám přišel přesně takový, který nejvíc potřebujete.

 

Cena je za 1 ks.


 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
Kořenová čakra Sakrální čakra Pupeční čakra Srdeční čakra Krční čakra Čakra třetího oka Koruní čakra Centrum nohou Centrum rukou
Znamení zvěrokruhu
          Znamení vodnář Znamení ryby

Doplňkové parametry

Kategorie: Tromlované a leštěné kameny
Čakra: Temeno / korunní, Kořenová, Krční, Sakrální, Pupeční, Srdeční, Třetího oka, Vedlejší centrum rukou, Vedlejší centrum nohou
Znamení zvěrokruhu: Ryby, Vodnář
Stupeň tvrdosti: 4
Užití: Sebedůvěra, Mentální síla, Duševní ochrana, Deprese

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: