Kyanit (disthen) - Rozená vyrovnanost

Žijte život v rovnováze a vyrovnanosti. Kyanit je magické koště, které vymete i ty nejzazší kouty vaší duše. Ukáže život bez zbytečných myšlenek a nenechá vás zamotat se v nepotřebných informacích, které jen zatěžují hlavu.

 • Chcete umět s pokorou přijímat vše, co vám život přináší?
 • Potřebujete zatočit jednou provždy s energetickými upíry ve vašem okolí?

1 850 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kyanit (disthen) - Rozená vyrovnanost
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Kyanitu obecně:

Kyanit je kamenem klidu a vyrovnanosti. Jeho hluboko čistící účinky posilují mezilidskou komunikaci. Bude tedy k užitku všem, které živí hlas či potřebují jistotu s vyslovením pravdy. Kyanit pracuje s mimotělními čakrami a tím, že otevírá vyšší čakry, harmonizuje i ty základní. Umí chránit před zkušenostmi, které nechceme zažívat tím, že nás naučí chápat příčiny všech jevů. Naučíme se s pokorou přijímat to, co máme a přichází k nám. Nesnažíme se měnit důsledky, nýbrž chápat příčiny a za příčinami vidět účel toho, co prožíváme.

Tento konkrétní kousek obsahuje malé krystalky almandinu, černého turmalínu (skorylu) a několik dutin. Kyanit pomáhá při nevyrovnanosti, rotržitosti, při sklonu k unáhleným rozhodnutím. Navozuje rovnováhu, učí nás pokoře, spokojenosti. Podporuje logické myšlení, koncentraci, rozvahu. Léčí hlasivky, podporuje mozkovou činnost. Kyanit je mocný čisticí kámen, pomáhá odstraňovat hluboko zakořeněné bloky a negativní energie, čistí aurické pole, je jako takové "hloubkově čisticí koště". Almandin podporuje kořenovou čakru, tedy uzemnění - ukotvení v této realitě a přijetí hmotného světa a událostí jeho se týkající. Podporuje též sebevědomí, krvetvorbu a mnoho dalšího. Černý turmalín urychluje proudění energií a působí jako ochranný kámen. V synergii jsou tyto minerály výborné pro meditaci, hlavně čištění bloků na hlubokých úrovních a následně ukotvení sebe a nově příchozích vjemů v této realitě. Zkrátka toto je kamenná bytost, která nám dokáže významně pomoci urychlit náš duchovní vývoj ve smyslu intenzivního odhazování energetických břemen, která již nejsou žádoucí v nadcházejícím Novém věku.


 

 Vliv na tělo:

 • proti bolestem, svalovým křečím a vysokému tlaku
 • blahodárně působí na mozek
 • pomáhá snižovat nadváhu
 • působí na nadledvinky, brzlík či urogenitální oblast
 • snižuje horečku a léčí infekce

 

Vliv na duši:

 • pomáhá v boji proti závislostem
 • odstraňuje bloky a stres
 • harmonizuje čakry
 • odhání vše negativní včetně energetických “upírů”

 

Nádherný kousek minerálu tak, jak ho stvořila matka příroda. Jedinečná surovost ve které je skryto mnoho síly a energie a stoprocentně zachované toky energií. Surové kameny mají své kouzlo, které jim nelze odepřít. 

 

Umístění kamene:

Kyanit je účinný detoxikátor, umístěte jej všude tam, kde se chcete zbavit elektrosmogu (poblíž PC, televize, apod.). Pro svou schopnost posílit mozkovou činnost jej oceníte ve své blízkosti tam, kde se vzděláváte nebo pracujete. Neméně užitečný bude i na řečnickém pultíku, kde s ním vždy najdete ta správná slova. Menší kousky noste vždy při sobě jako amulet. 

Očista kamene: 

Kyanit nezadržuje negativní energie a nemá rád vodu. Kyanit čistěte vykuřovadlem nebo sílou myšlenky, případně nad plamenem svíčky.

Dobíjení kamene:

Na nepřímém slunci nebo při úplňku za svitu měsíce.

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

Reálné foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne ten samý kámen, který vidíte na fotce výše. Upozorňujeme, že reálná barva kamene u vás doma se může mírně lišit od fotky v závislosti na nastavení vašeho monitoru či displeje.
 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
    Krční čakra    
Znamení zvěrokruhu
  Znamení blíženci   Znamení panna     Znamení ryby

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a suroviny
Hmotnost: 0.827 kg
Čakra: Krční
Znamení zvěrokruhu: Panna, Ryby, Blíženci
Barva: Modrobílá, Žlutá, Zelená, Růžová, Černá
Stupeň tvrdosti: 4,5 - 5
Užití: Klid, Očista, Meditace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: