Čarokamení je na dovolené, vaše objednávky s novým elánem zpracujeme 29.7.2024. Děkujeme za pochopení. Krásné letní dny 🌞

Orthoceras - vejce - Tajemství dlouhověkosti

Vydejte se na cestu do pravěku po stopách trilobitů. Pořiďte si domu hmatatelný kus historie naší Země.

  • Láká vás tajemství dlouhověkosti a chcete si také kousek uloupnout?
  • Chcete v sobě probudit malého badatele a mít kousek prvohor i u vás doma?

480 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Orthoceras - vejce - Tajemství dlouhověkosti
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Orthocerasu obecně:

Fosilie vymřelého hlavonožce žijícího před více než 400 miliony lety, předchůdce chobotnic. Šamani používali fosilie k zesílení energie.

Má ochranný význam, prodlužuje délku života, pomáhá vyvolat vzpomínky, pokud potřebujeme - což se týká i vzpomínek na minulé životy.

Tyto kameny se používaly v příbytcích jako předměty magické ochrany. Pomáhá proudění energie čchi tělem, přináší klid, napomáhá dlouhověkosti, stabilizuje puls a pomáhá překonat degenerativní choroby.

Vejce je symbolem nového zrození a obměny. Díky oblému tvaru má velmi harmonické a příjemné záření. Úzký konec vejce můžete používat k reflexologii či jako pomůcku při akupunktuře. Pro navození klidu a zbavení stresu doporučujeme svírat vejce v dlaních.

 

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

Reálné foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne ten samý kámen, který vidíte na fotce výše. Upozorňujeme, že reálná barva kamene u vás doma se může mírně lišit od fotky v závislosti na nastavení vašeho monitoru či displeje.
 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
Kořenová čakra Sakrální čakra Pupeční čakra Srdeční čakra Krční čakra Čakra třetího oka Koruní čakra Centrum nohou Centrum rukou
Znamení zvěrokruhu
Znamení beran Znamení býk Znamení blíženci Znamení rak Znamení lev Znamení panna Znamení váhy Znamení štír Znamení střelec Znamení kozoroh Znamení vodnář Znamení ryby

Doplňkové parametry

Kategorie: Fosilie - zkameněliny
Místo nálezu: Maroko
Rozměr: 6,6 x 5,2 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: