Růženín - Něžná síla - svícen

Nechte se unášet na vlně lásky a fantazie. Dovolte svým pocitům vystoupit na povrch a promluvit k okolí. Země původu: Namíbie.

 • Chybí vám v životě láskyplná objetí a něžná slova?
 • Hledáte kamenného parťáka, který vám pomůže otevřít srdce?

 

420 Kč
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Růženín - Něžná síla - svícen
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Růženínu obecně:

Růženín je kámen lásky. Jeho jemné růžové tóny v nás probouzí city jako něžnost, nesobeckou lásku, mírnost a přátelství. Učí trpělivosti, pozornosti, projevit city i přes nesmělost a otevírá srdce i smysly pro vše krásné, co nás obklopuje.

 

 Vliv na tělo:

 • má pozitivní vliv na plodnost
 • pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a dalších
 • odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny
 • posiluje srdeční činnost

 

Vliv na duši:

 • odstraňuje apatii a uklidňuje
 • pomáhá při psychosomatických poruchách
 • zaceluje hrubé rány, které utržilo naše srdce
 • učí nás sebelásce a odpuštění
 • oživuje fantazii a tvůrčí myšlení

 

Pro navození večerní romantiky, či jen tak pro radost, je svícen dokonalý společník. Tlumené světlo plamínku svíčky, které prostupuje skrz stěny minerálu, vás naladí na klid a pohodu. Rozzařte si domov oblíbenou barvou a účinky kamene.

 

Umístění kamene:

Větší kus růženínu umístěte všude tam, kde dochází k elektromagnetickému záření (televize, počítače,…) k pročištění ovzduší. Stane se neodmyslitelnou součástí vaší kanceláře, obýváku, ale i ložnice, kde jeho vliv na zdravý spánek můžete podpořit i černým turmalínem a křišťálem.

Pro co nejsilnější účinek na tělo a duši jsou ideální menší kousky růženínu, které můžete nosit v tašce, batohu, v kapse nebo v podobě přívěsku či náramku.

 

Očista kamene: 

Kameny čistěte tak, jak uznáte za vhodné. Pod proudem vlažné vody, silou myšlenky nebo při svitu noční oblohy, v misce s vodou, položené na křišťálu.

Dobíjení kamene:

Na nepřímém slunci nebo při úplňku za svitu měsíce (na přímém slunečním světle ztrácí barvu).

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

 

Ilustrační foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne velmi podobný kámen, který vidíte na fotce výše. Může se mírně lišit zakřivením či zbarvením. Kámen pro vás vybíráme s láskou a péčí, aby k vám přišel přesně takový, který nejvíc potřebujete.


 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
   Srdeční čakra     
Znamení zvěrokruhu
 Znamení býk     Znamení váhy     

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny a lampy
Čakra: Srdeční
Znamení zvěrokruhu: Váhy, Býk
Barva: Růžová
Stupeň tvrdosti: 7
Užití: Láska, Krása, Životní energie, Uzdravování, Trpělivost, Sebeláska
Místo nálezu: Namibie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 27.12.2022
Tento svícen z růženínu mi udělal z celé mé objednávky největší radost. Krásný, něžný, vznešený. Přišel mi ještě hezčí než na obrázku v e-shopu. Byl rovnou opatřen svíčkou, takže připraven k použití. Objednávku jsem realizovala krátce před Vánoci, některé kousky z objednávky jsem uvažovala darovat pod stromeček, a přála jsem si, aby balíček dorazil včas. Kameny ke mě prostě letěly a stihly to! Vyzvednuto, rozbaleno, poradostěno., Oceňuji pečlivé zabalení a potěšující osobní kartičku od Čarokamení. A chtěla bych ještě poděkovat za příjemný a laskavý telefonát od paní Lenky Trnkové ohledně upřesnění jednoho kousku z objednávky. Celému Čarokamení a všem milovníkům minerálů přeji čarokrásné časy. Děkuji. MH