Černý turmalín - skoryl - Ochranný štít

Tajemná esence Turmalínu prostoupí každým kouskem vašeho těla i mysli. Nechte se pohltit jeho energií a vytvořte si kolem sebe ochranný štít pro život na obláčku pohody.

  • Hledáte nepropustný štít, který vás ochrání před negativní energií?
  • Máte už svůj nejsilnější ochranný kámen?

860 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
Černý turmalín - skoryl - Ochranný štít
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Turmalínu obecně:

Turmalín je jedinečný kámen, který nemá žádné negativní účinky. Je to silně posilující a regenerující kámen. Vyniká schopností navyšovat vibrace toho, co se nachází v jeho okolí. Vštěpuje řád do naší vnější roviny. Jeho široké spektrum barev otevírá nekonečno možností k užití. Výrazné podélné rýhování zprostředkovává neskutečně silný a mocný tok energie. Díky silné očistě pak může do našeho života prostoupit více světla a pozitivity.

Skoryl: Černě zbarvený turmalín, který se může pyšnit titulem nejsilnější ochranný kámen. Odvádí negativní energii všeho druhu. Má největší očistnou a léčebnou sílu. Deaktivuje patogenní zóny a čistí elektrosmog. Jde o energeticky nejsilnější variantu turmalínu, která zastoupí účinky ostatních odrůd.

 

Další varianty turmalínu:

 

Elbait a Liddicoatit: Nejkrásnější talismany, které při nabití sluneční energií vstřebávají negativní energii a současně ji nahrazují energií pozitivní. Jsou také kameny vnitřního klidu a meditace. Silně ovlivňují nervový systém ovládající orgány a žlázy. Vneste si s nimi do života lásku, světlo a hodnoty pro zdravější a šťastnější život.

 

Indigolit: Modře zbarvený turmalín, který přináší klid, mír a duševní i duchovní vyrovnanost. Paralelní rýhování hranolu stupňuje průtok pozitivních energií. Zbořte emotivní bariéry a zbavte se obtížných zábran.

 

Rubelit: Růžově až temně červeně zbarvený turmalín, který přitahuje obchodní úspěchy a peníze, ale i lásku. Podporuje otevřenost a přináší hojnost. Posiluje a vyrovnává energii v centru srdce. S Rubelitem dodáte svému duševnímu vývoji flexibilitu a dynamiku.

 

Verdelit: Zeleně zbarvený turmalín, který vnáší do myšlenek pocit klidu a vyrovnanosti. Učí trpělivosti a ústupkům při konfliktech. Omlazuje organismus a harmonizuje mentální a emocionální oblasti.

 

Meloun turmalín: Připomíná svým zbarvením meloun. Střed je růžový až červený a okraje jsou zelené. Svým zbarvením symbolizuje protiklady (jin a jang), žena a muž, negativní a pozitivní. Ukazuje dokonalou rovnováhu dvou opačných sil. Dovoluje přechod od strnulého myšlení k volnosti a rozletu. Napomáhá při obnově stavby buněk.

 

Dravit a Uvit: Méně známé odrůdy turmalínu v hnědém provedení. Působí preventivně proti depresím, pocitům méněcennosti a strachům.

 

 

 Vliv na tělo:

  • zvyšuje imunitu
  • pomáhá při léčení srdečních chorob
  • zbavuje tělo jedovatých zplodin
  • napomáhá při léčbě horních cest dýchacích

 

Vliv na duši:

  • vnáší vnitřní klid
  • zmírňuje stres a zlost
  • boří emotivní bariéry

 

Nádherný kousek minerálu tak, jak ho stvořila matka příroda. Jedinečná surovost ve které je skryto mnoho síly a energie a stoprocentně zachované toky energií. Surové kameny mají své kouzlo, které jim nelze odepřít. 

 

Umístění kamene:

Turmalín použijte kdykoliv a kdekoliv potřebujete navýšit světelnou sílu. Umístit jej můžete na oltáře, do dětských pokojů, na čakry nebo nosit stále při sobě zasazené ve špercích.

Turmalíny umístěte mezi čakrami při krystalovém léčení k přemostění energie z jedné čakry do druhé.

Výborně si rozumí při spolupráci s rodochrozitem a malachitem na solaru plexu k propojení vyšších energetických center s nižšími. 

Očista kamene: 

Kameny čistěte tak, jak uznáte za vhodné. Pod proudem vlažné vody, silou myšlenky nebo při svitu noční oblohy, v misce s vodou, položené na křišťálu.

Dobíjení kamene:

Na přímém slunci nebo při úplňku za svitu měsíce.

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

Reálné foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne ten samý kámen, který vidíte na fotce výše. Upozorňujeme, že reálná barva kamene u vás doma se může mírně lišit od fotky v závislosti na nastavení vašeho monitoru či displeje.

 

 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
Kořenová čakra Sakrální čakra Pupeční čakra Srdeční čakra Krční čakra Čakra třetího oka Koruní čakra Centrum nohou Centrum rukou
Znamení zvěrokruhu
   Znamení rak   Znamení váhy Znamení štír  Znamení kozoroh  Znamení ryby

Doplňkové parametry

Kategorie: Krystaly a suroviny
Hmotnost: 0.306 kg
Čakra: Temeno / korunní, Kořenová, Krční, Sakrální, Pupeční, Srdeční, Třetího oka, Vedlejší centrum rukou, Vedlejší centrum nohou
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh, Ryby, Váhy, Rak, Štír
Stupeň tvrdosti: 7 - 7,5
Užití: Klid, Láska, Léčení, Energie, Peníze, Radost

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: