Čarokamení je na dovolené, vaše objednávky s novým elánem zpracujeme 29.7.2024. Děkujeme za pochopení. Krásné letní dny 🌞

Vejce červený onyx - Síla vytrvalosti - střední

Převezměte otěže a uvědomte si, že pouze vy jste strůjci svého osudu. Onyx vás vyhoupne do sedla a nenechá vás nad vaším cílem pochybovat.

  • Potřebujete nakopávač při silovém či citovém vypětí?
  • Chcete vnést do života disciplínu a posílit cílevědomost?

185 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Vejce červený onyx - Síla vytrvalosti - střední
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Kameny, které si vás vybraly, posílám s láskou a péčí
Používáme recyklované obaly
Používáme recyklované obaly

Detailní popis produktu

 

O Onyxu obecně:

Onyx je naším učitelem na cestě k věčné pravdě, duchovní moudrosti a konečnému osvobození. Nenechá nás sejít na zcestí a posiluje cílevědomost a sebekontrolu. Podněcuje v nás zdravou vážnost, abychom ji dokázali využít vždy, kdy je potřeba. Onyx je kamenem pokory a vnitřní koncentrace.

 

 Vliv na tělo:

  • pomáhá při léčbě sluchu
  • významně působí při slyšinách šumu
  • stabilizuje při poruše rovnováhy
  • posiluje imunitní systém

 

Vliv na duši:

  • podporuje sebedůvěru
  • učí duchovní moudrosti

 

Vejce je symbolem nového zrození a obměny. Díky oblému tvaru má velmi harmonické a příjemné záření. Úzký konec vejce můžete používat k reflexologii či jako pomůcku při akupunktuře. Pro navození klidu a zbavení stresu doporučujeme svírat vejce v dlaních.
 

Umístění kamene:

Onyx může sloužit jako hezká dekorace interiéru, ale pro jeho časté dobíjení není nejvhodnější na umístění v prostoru pro své účinky. Onyx užívejte výhradně při konkrétních problémech. Menší kousky noste vždy při sobě jako amulet.

Očista kamene: 

Kameny čistěte tak, jak uznáte za vhodné. Pod proudem vlažné vody, silou myšlenky nebo při svitu noční oblohy, v misce s vodou, položené na křišťálu.

Dobíjení kamene:

Dobíjení kamene je velmi náročné a dlouhé. Onyx z těla negativní energii odebírá, ale nepřijímá do sebe, protože ji neumí zpracovat. Tím velmi rychle slábne jeho síla a regenerace je dlouhá. Nabíjejte na přímém slunci velmi často a co nejdelší dobu.

Užívejte Onyx vždy uvážlivě a jen v případech, kdy je opravdu potřebný

 

Právě jste přečtením popisku nakrmili svou levou hemisféru a uspokojili mozek. Teď je čas poslouchat srdce. Dejte na svou intuici a vnitřní vedení. Kámen, který je právě pro tuto chvíli nejlepší volbou pro Vás, vás osloví a nebudete potřebovat vědět, k čemu je určen. Vaše duše ví. Je tenhle váš pravý?

Ilustrační foto: Po rozbalení balíčku na vás vykoukne velmi podobný kámen, který vidíte na fotce výše. Může se mírně lišit zakřivením či zbarvením. Kámen pro vás vybíráme s láskou a péčí, aby k vám přišel přesně takový, který nejvíc potřebujete.

 

Cena je za 1 ks.


 

Upozornění:

Použití drahých kamenů či minerálů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči. 

Čakry
Kořenová čakra Sakrální čakra Pupeční čakra Srdeční čakra Krční čakra Čakra třetího oka Koruní čakra Centrum nohou Centrum rukou
Znamení zvěrokruhu
         Znamení kozoroh  

Doplňkové parametry

Kategorie: Tromlované a leštěné kameny
Čakra: Temeno / korunní, Kořenová, Krční, Sakrální, Pupeční, Srdeční, Třetího oka, Vedlejší centrum rukou, Vedlejší centrum nohou, Zejména v místě blokád
Znamení zvěrokruhu: Kozoroh
Barva: Černá, Černobílá
Stupeň tvrdosti: 6 - 7
Užití: Síla, Koncentrace, Zdraví
Rozměry: cca 7x5 cm
Místo nálezu: Pákistán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: